Prvý krok na novej ceste

V prvom rade Vás vítam na mojej novej stránke, ktorej príchod som ohlásil už dávnejšie. Osoby ktoré môj blog už predtým čítali, vedia, o čom asi píšem. No veľa sa zmenilo. Vo svojom živote som cítil, že ďalej sa už nedá ísť. Nevládal som, padal som. Všetko bolo zlé. No potom prišiel zlom. Zastavil som sa na chvíľku, premýšľal, zisťoval nové veci, potom ich začal aj aplikovať. Čuduj sa svete, môj duch sa opäť naplnil silou, ba dokonca ešte viac, ako bol predtým. Začalo sa mi trošku viac dariť, zmenil som sa. Týmto pádom sa zmenia aj moje slová, ktoré Vám budem hovoriť.

O čom budem písať?

Dlho som rozmýšľal, ako nazvem svoju stránku. Nevedel som sa rozhodnúť, preto som ju nazval podľa seba, aj keď teraz by som to už urobil asi inak. Kostra tohto blogu vznikala už od časov, kedy som zrušil blog starý. Postupne sa vyvíjala a stále sa vyvíja. Mám určených pár tém do každej kategórie ktorú som si pripravil. Ale, taktiež musím mať aj určité mostíky (barličky), ktoré mi uľahčia prechody z článku na článok. Takže článkov bude viac, no nebudú časté. Každý jeden článok si bude musieť nejakú dobu odstáť, aby som nepísal zmätočne.

No a o čom budem písať? Ako som už spomenul, články budu rozčlenené do  kategórií a to: Duchovno, Povedomie, Príroda, Život a neskôr sa možno pridá aj tvorba. Hlavnou kategóriou bude Duchovno, pomocou ktorého sa budem snažiť posilniť ducha každého človeka, ktorý navštívi moje stránky. Zatiaľ poviem len toľko, že sa ponoríme  do bájnych dôb, v ktorých je ukryté niečo tajomné. Ostatné kategórie budú úzko súvisieť z touto kategóriou.

kat_duchovno kat_priroda kat_zivot
Takže myslím, že sa máme (aj ja) načo tešiť. Prvý článok na stránke by mohol pribudnúť už o pár dní. No najprv sa nad tým musím poriadne ešte raz zamyslieť, aby všetko malo svoj súvis.