Podpora

Ak sa vám páči moja činnosť, budem rád ak ma finančne podporíte. Zaslanú finančnú podporu nevyužijem na rozmary, ale na ďalšie vzdelanie a následnú podporu Slovanského ducha. Dnes je doba, kedy sa bez peňazí nepohnete. Bez peňazí sa nepohne ani obroda Slovanstva. V nasledujúcich časoch mám toho viacej na pláne a korunky sa zídu. Ak aj vám záleží na rozvoji a obrode Slovanstva a nemôžte sa na nej podieľať tak, ako by ste chceli, podporte môj projekt. Ak ma podporíte sumou 5.90€ (v cene je už aj prepravné), mám pre vás pripravený darček v podobe drevených podložiek, ktoré môžete použiť na čokoľvek. Či už ako podpivník, alebo podložku pod soľničku, alebo kľudne aj ako miesto, kde zapálite sviečku na večnú slávu našich Bohov a múdrych predkov.

 

Zaslaním finančnej podpory podporíte všetky moje projekty, ktoré už bežia, ale aj tie, ktoré mám len v pláne. Konkrétne to sú:

Blog Zemislava:

Články na rozvoj ducha, mysle a samotného bytia človeka.

vatra2_transparent

 

Projekt 2017:

Zaujímavá iniciatíva, ktorú poodhalím v novom roku, ak Bohovia dajú.


Ak máte záujem podporiť moju činnosť, kontaktujte ma pomocou formulára, alebo cez facebook. Tam dohodneme sumu a miesto, na ktoré vám zašlem darček.

Ak ma chcete podporiť, no nemáte záujem o darček, alebo ma chcete podporiť menšou sumou, tu je môj účet (do poznámky napíšte “podpora”) :

SK85 1100 0000 0029 3300 2912