Moja vízia

Dnešný svet sa rúti smerom, ktorý vedie k záhube. Rúbu sa lesy, zabíja sa voľne žijúca zver. Naša matička Zem sa už nestíha obnovovať a čas, kedy človek vyčerpá dostupnú zemskú energiu, sa blíži. Zem sa trasie, zákony sa vychyľujú. Ľudia to cítia, mnohí sa už boja toho, čo prinesie zajtrajšok.

Mnohé bytosti sa usilujú o zvrátenie tohto nepriaznivého stavu. Mnohí ľudia už majú dosť modernej spotrebnej kultúry, ktorá neuznáva nič iné, len majetok. Veľa ľudí sa vydalo na tú cestu, po ktorej kráčam aj ja…

No každý, kto hľadá alternatívu k súčasnému spôsobu života vie, že to nie je vôbec ľahké. Každý, kto vykročil na cestu rodnovernú, alebo ak chcete vedomeckú vie, že to je cesta ťažká a je potrebný silný duch.

Odkedy som ja nastúpil na cestu rodnovernú, resp. vedomeckú, prešiel už rok. Ono to síce nie je veľa, no prešiel som si viacerými obdobiami. Skúsil som blízke spojenie s prírodou, odložil som techniku. Potom som znovu vytiahol techniku, no volanie prírody bolo silné.

 

Nájdime spolu harmóniu

Ak chceme rásť a chceme aby sa na našu cestu pridali ďalší, náš spôsob musí byť živý. Nesmieme sa zamknúť na jednom mieste a tvrdošíjne stáť. Som presvedčený, že len málokto chce byť mníchom a večne meditovať, alebo žiť v lese bez dotyku s modernou civilizáciou. V neposlednom rade nie každý môže byť duchovným, alebo prírodným človekom na 100%.

 

 

vízia

 

 

Moja vízia je jednoduchá. Stačí nájsť a zaviesť si do života harmóniu týchto piatich prvkov. Vďaka tejto harmónii sa váš život ustáli, lebo vaše vnútro nebude musieť zápasiť s tým čo chce a nechce byť. Dá sa povedať, že budete ako normálny človek. Budete obyčajne žiť, zabávať sa, no zároveň budete duchovne aj telesne zdraví. Váš život bude šetrnejší k životnému prostrediu. A poslednou výhodou je, že nezabudnete na dedovizeň a zvyky, ba dokonca ich budete môcť odovzdať ďalšej generácii.

 

 

Ako si už nastavíte veľkosť týchto prvkov, je na vás. Môžete byť viac duchovne, alebo aj životne založený. Môžete jasne ukazovať svoj vzdor. Alebo môžete byť neobyčajným človekom, v koži obyčajného človeka. Nájdime spolu harmóniu. Vykročme spolu na cestu. Nadišiel čas…

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *